Gdańsk: środa, 23 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Nie możemy niczego lekceważyć

4 maja 2018

Lechia w piątek zmierzy się z bezpośrednim rywalem w tabeli Termaliką Nieciecza. Trener Piotr Sotkowiec liczy, że drużyna zagra tak jak w meczach derbowych z Arką.
- Mecz ze Śląskiem nam nie wyszedł. Wydaje mi się, że mieliśmy wszystko w swoich rękąch, by powalczyć w tym spotkaniu o zwycięstwo. Pierwsze 30. minut w naszym wykonaniu było dobre, potem niestety padały bramki dla rywali. Absencje kadrowe w ostatnich meczach z Cracovią i Śląskiem odbiły się na stabilności drużyny. Sytuacja się poprawi, powraca do składu Steven Vitoria. Chcemy wrócić do gry, którą prezentowaliśmy w poprzednich kolejkach.

- Na środku obrony będzie do dyspozycji wracający Steven Vitoria. Mamy także Błażeja Augustyna, który trenuje z zespołem od kilku dni, dawno jednak nie grał żadnego meczu. Sytuacja Joao Nunesa i Jakuba Wawrzyniaka nie jest jeszcze pewna, mamy jeszcze trochę czasu, by podjąć decyzję co do ich przydatności.

- Na spotkanie z Termaliką wyjdziemy w możliwie najsilniejszym ustawieniu, biorąc pod uwagę także mocne strony przeciwnika.

- Dopóki matematycznie wszystko będzie możliwe, to musimy mieć się na baczności. Nie możemy niczego lekceważyć. Skupiam się jednak nad innymi zadaniami, które mogą dać nam punkty, jak poprawa gry ofensywnej. Sytuacja w tabeli jest znana, nie chcę bawić się w analityka. Przed nami bardzo ważny mecz, w którym zrobimy wszystko, by wygrać
(raz / lechia.pl) 4 maja 2018, 07:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.117