Gdańsk: środa, 23 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec: Powinniśmy zachować więcej chłodnej głowy

5 maja 2018

Lechia pod wodzą Piotra Stokowca doznała 5 porażki. Szkoleniowiec, uważa, że drużyna powinna wykorzystać sytuacje na strzelenie bramki z pierwszej połowy.
- Na pewno po takim wyniku trudno o sensowny komentarz. Nie chcę zbędnymi słowami denerwować kibiców, bo to porażka, którą trudno wytłumaczyć. Z punktu widzenia mojego, myślę, że w ciągu tych pierwszych 30 minut stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych sytuacji, ale trzeba je wykorzystywać, bo drugie połowy fizycznie są słabsze w naszym wykonaniu i mieliśmy zawsze problem. Dziś to też się potwierdziło. Termalica zaczęło dochodzić do głosu, czy to po stałych fragmentach gry, czy to po kontrach.

- Mecz był zero-jedynkowy, a powinniśmy zachować więcej chłodnej głowy, na to uczulałem zawodników. Wymiana nie skończyła się dla nas dobrze.

- Zaangażowanie stało na wysokim poziomie, takim na jaki nas stać. Brak zaangażowania, to ostatnia rzecz, jaką bym zarzucił zawodnikom. Trzeba zdawać sobie z tego, że gramy co kilka dni i wchodzimy w taki cykl. To żadne usprawiedliwienie, ale widzieliśmy pierwsze pół godziny, gdzie zawodnicy byli naprawdę zdeterminowani.
(raz / lechia.gda.pl) 5 maja 2018, 12:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.123