Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Chrzanowski i Oliveira o meczu Lechia - Termalica

6 maja 2018

Wypowiedzi Adama Chrzanowskiego i Joao Oliveiry o piątkowym meczu Lechia - Termalica Nieciecza (0:1)
Adam Chrzanowski: - Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra, wykonywaliśmy przedmeczowe założenia. Graliśmy dobrą piłkę, utrzymując się w jej posiadaniu na połowie rywali. Wyszliśmy na boisko, by zdobyć trzy punkty i przybliżyć się do utrzymania. Trudno mi powiedzieć, co się stało w drugiej połowie. Sytuacja jest ciężka, ale to my się w niej znaleźliśmy i tylko my możemy z niej wyjść.

Joao Oliveira: - W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka szans do zdobycia gola, ale brakowało nam skuteczności. Po zmianie stron Termalica prezentowała się lepiej, a po stracie gola graliśmy zbyt chaotycznie w końcówce meczu. Dajemy z siebie wszystko dla tego klubu, kibiców i ludzi związanych z Lechią. Jestem przekonany, że w kolejnych spotkaniach zapewnimy sobie utrzymanie.
(raz / lechia.pl) 6 maja 2018, 14:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051