Gdańsk: sobota, 23 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Cieszę się z utrzymania. Kamień z serca..

12 maja 2018

Trener Piotr Stokowiec po meczu z Pogonią Szczecin cieszył się, że drużyna zapewniła sobie utrzymanie w ekstraklasie.
- Ten mecz miał inny wymiar zarówno dla Pogoni, jak i dla nas. Spotkanie miało różne fazy. Sumarycznie po kilka okazji stworzyły obie drużyny i mecz mógł się potoczyć w każdą stronę. Dzięki temu liczni kibice, którzy przybyli, zobaczyli świetne widowisko. Kamień z serca nam spadł i cieszymy się, że ten sezon dobiega końca. Myślę, że znana jest wam sytuacja w Lechii, mieliście jakiś czas temu podobną w Pogoni. Kończymy sezon i cieszę się, że zapewniliśmy sobie dziś utrzymanie po ciężkim meczu. Pogoń na luzie grała z polotem, oczywiście też popełniała błędy, które mogliśmy wykorzystać.

Jeszcze raz ciesze się z utrzymania, ale nie mamy prawa do tego podchodzić euforycznie. To był nasz obowiązek. Dziękuję zawodnikom, że uwierzyli w naszą pracę.
Przygotowuje się do nowego sezonu. Gratuluję Pogoni, szczególnie tej drugiej rundy.
(raz / lechia.gda.pl) 12 maja 2018, 21:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012