Gdańsk: sobota, 23 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Pierwsza bramka Patryka Lipskiego dla Lechii (wideo)

13 maja 2018

Patryk Lipski zdobył w meczu z Pogonią Szczecin pierwszą swoją bramkę w barwach Lechii Gdańsk. Po zdobyciu gola zawodnik jednak nie okazywał radości.
Lipski trafił do Gdańska w sierpniu 2017 r. Swoją debiutancką bramkę zdobył w 20 występie w biało-zielonych barwach.

Lechia na prowadzeniu po fatalnym błędzie młodego bramkarza Pogoni Jakuba Bursztyna. Patryk Lipski uderzył na bramkę Portowców sprzed szesnastki, ale strzał nie był specjalnie mocny i zmierzał w środek bramki - golkiper gospodarzy nie zdołał jednak wypiąstkować piłki i ta znalazła się w siatce.

Sam zawodnik, wychowanek Salosu Szczecin, nie cieszył się po bramce:
- To mój trzeci gol w Szczecinie. Wcześniej strzelałem dla Ruchu Chorzów, ale kibice Pogoni nie przyjęli tego zbyt dobrze. Dlatego dzisiaj nie okazałem radości. Ale cieszę się, że ten gol pomógł zdobyć cenny remis, który dał utrzymanie - mówił Lipski dla gs24.pl.

Bramka Patryka Lipskiego
(raz / lechia.gda.pl) 13 maja 2018, 11:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.289