Gdańsk: sobota, 23 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Peszko: Pogoń u siebie jest bardzo groźna

13 maja 2018

- Dobrze rozpoczęliśmy mecz z Pogonią, mogliśmy strzelić więcej niż jedną bramkę, co pewnie pozwoliłoby nam odnieść zwycięstwo - mówił po meczu dla oficjalnej strony Sławomir Peszko.
- Musimy jednak pamiętać, że Pogoń u siebie jest bardzo groźna. Szanujemy ten punkt, bo w końcowym rozrachunku okazał się cenny, dając nam utrzymanie.
- Ciśnienie po meczu z Termaliką było bardzo wysokie, bo nikt się chyba nie spodziewał, że przegramy. Potem także nieudany wyjazd do Wrocławia i znaleźliśmy się w sytuacji, w której potrzebowaliśmy 4-5 punktów. Wyszliśmy jednak z tej opresji, czyli jak widać można i potrafimy to zrobić.

Teraz przed Lechią ostatni mecz. W sobotę, 19 maja, Biało-Zieloni zagrają w Gdańsku z Sandecją Nowy Sącz, która nie ma już szans na utrzymanie.
- Chcemy zakończyć ten sezon pozytywnym akcentem, a później będziemy myśleć o przygotowaniach do kolejnego.

Peszko dzień przed meczem z Pogonią znalazł się na liście 35 zawodników, którzy są brani pod uwagę przez selekcjonera Adama Nawałkę w kontekście wyjazdu na rosyjski mundial.

- Cieszę się, że jestem w szerokiej kadrze na mistrzostwa świata, ale to jeszcze nie koniec, bo dwunastu zawodników z niej na mundial nie pojedzie. Na mojej pozycji jest duża rywalizacja, ale przez całe życie jestem do tego przyzwyczajony. Zawsze wychodzę z opresji, dając z siebie wszystko na boisku.
(raz / lechia.pl) 13 maja 2018, 17:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042