Gdańsk: sobota, 23 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Czy będzie pożegnanie Sebastiana Mili?

15 maja 2018

Sebastian Mila kończy piłkarską karierę i jednocześnie przygodę z Lechią Gdańsk. Nie będzie wielkiego pożegnania byłego kapitana Lechii informuje "Dziennik Bałtycki".
- Klub w odpowiedni sposób pożegna Sebastiana Milę. Nie będziemy jednak zdradzać szczegółów. O dalsze ruchy po zakończeniu kariery należy pytać samego zainteresowanego - usłyszeliśmy w gdańskim klubie.

Z informacji „Dziennika Bałtyckiego” wynika, że Mila nie zagra w ostatnim meczu sezonu z Sandecją Nowy Sącz i kibice nie zobaczą go już w meczu ligowym w biało-zielonych barwach. Po zakończeniu kariery miał zostać w klubie, w roli skauta albo dyrektora sportowego, ale tak też się nie stanie. Mila będzie ekspertem TVP podczas mundialu, a potem ma zostać przy Lotto Ekstraklasie, ale już w Canal+.

Cały artykuł
(raz / Dziennik Bałtycki) 15 maja 2018, 14:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.050