Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Mandziara: Nie będzie spektakularnych transferów

16 maja 2018

- Nasz budżet na następny sezon nie ulega zmianie i pozostaje na poziomie 45 milionów - mówi na łamach Trojmiasto.pl prezes Lechii Adam Mandziara
Lechia Gdańsk otrzymała licencję na grę w ekstraklasie w sezonie 2018/19 w pierwszym podejściu.

- Zachodzące obecnie zmiany w klubie przynoszą pierwsze pozytywne efekty. Po raz pierwszy od dłuższego czasu otrzymaliśmy licencję bez sankcji punktowych lub finansowych. Klub nie planuje wnosić żadnego odwołania. Nie dostaliśmy żadnej kary, także nie mamy podstaw, żeby się odwoływać - informuje Adam Mandziara, prezes gdańskiego klubu.

- Nasz budżet na następny sezon nie ulega zmianie i pozostaje na poziomie 45 milionów, czyli tak jak w aktualnym sezonie. Nie zwiększamy naszego budżetu na wydatki związane z pierwszą drużyną i sztabem, tak samo dotyczy to pozostałych pracowników. A co do nadzoru finansowego, takie pytanie proszę kierować bezpośrednio do komisji. Nie będziemy wypowiadać się w jej imieniu

- Z racji tego, że nie możemy podwyższyć kapitału, nie jest możliwe dokonanie spektakularnych transferów. Niestety, bez konwersji długu na nowe akcje, nie będą możliwe większe inwestycje w nowych zawodników. Wspólnie z akcjonariuszami mniejszościowymi moglibyśmy znaleźć rozwiązanie.

Cały artykuł na Trojmiasto.pl
(raz / Trojmiasto.pl) 16 maja 2018, 22:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.050