Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mecz z Sandecją pod znakiem zmian

19 maja 2018

Trener Piotr Stokowiec na konferencji prasowej zapowiedział, że mecz z Sandecją staje się początkiem budowania drużyny na przyszłość. Być może dojedzie do debiutu lub debiutów.
Szukamy tego co najlepsze dla Lechii w perspektywie czasu. Na pewno w meczu z Sandecją będą zmiany w składzie. Jakie? Tego nie chcę zdradzać, żeby niewiadoma zachęciła kibiców do przyjścia na stadion, aby przekonali się w jakim składzie zagramy i jak to będzie wyglądało na boisku. To etap budowania zespołu na kolejny sezon.

Dla nas wraz z końcowym gwizdkiem w Szczecinie zaczął się okres przygotowawczy. Ten mecz chcemy wykorzystać, żeby zobaczyć zawodników i różne warianty. Mamy komfort, że możemy sobie teraz na to pozwolić. Oczywiście wyjdziemy na boisko z nastawieniem zwycięstwa i chcemy zakończyć sezon pozytywnie, czyli wygraną
- mówił Piotr Stokowiec.

Szkoleniowiec był pytany także o młodzież z Akademii. Nie wykluczam, że będą debiuty - odpowiedział trener Lechii.
(ssl / lechia.gda.pl) 19 maja 2018, 12:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027