Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Polszczyzna Flavio zaskoczyła dziennikarzy

19 maja 2018

Flavio Paixao podczas konferencji prasowej przed meczem z Sandecja po raz pierwszy rozmawiał z dziennikarzami po polsku.
Portugalczyk w Polsce przebywa od 2014 roku. Dotychczas porozumiewał się z mediami w języku angielskim, teraz zdecydował się na rozmowę po polsku.

Dla mnie i dla drużyny najważniejsze jest zwycięstwo i nie patrzę na sport, jako na dziedzinę w której można mówić o presji. Tak naprawdę presję można odczuwać wtedy, gdy rodzice chorują na raka. Piłka nożna to nasza praca. W sezonie przeżywaliśmy katastrofę, a teraz czeka nas ostatnie spotkanie. Przez 2-3 tygodnie musimy się przeorganizować. To był dla nas ważny sezon przygotowujący do kolejnego. Popełniliśmy wiele błędów - powiedział Portugalczyk.

Ten sezon był dla mnie bardzo trudny i przeżywaliśmy wiele kłopotów zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Zostaliśmy w Lotto Ekstraklasie i to jest dla nas najważniejsze. Naszym największym rywalem były nasze umysły. Musimy zapomnieć o tym, co było, teraz przed nami nowe wyzwania i jestem przekonany, że będzie lepiej. Lechia to bardzo duży klub, ale na boisku grają piłkarze i to my musimy wziąć odpowiedzialność - stwierdził Flavio Paixao.
(ssl / lechia.gda.pl) 19 maja 2018, 14:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.114