Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Chcemy nadal mieć Sławczewa i Oliveirę

20 maja 2018

Trener Piotr Stokowiec przyznał, że mecz z Sandecją miał być zebraniem informacji o piłkarzach Lechii pod kątem przyszłego sezonu.
- Ten mecz mógł się potoczyć w każdą stronę i każda drużyna mogła wygrać. Myślę, że byliśmy bliżej tego zwycięstwa, stworzyliśmy dużo sytuacji, różne były fazy w tym meczu. Jesteśmy zadowoloni z wyniku, ale dla mnie istotna w tym meczu była wiedza i doświadczenia, dla mnie jak i dla moich zawodników. Ta informacja jak wygląda nasze zaplecze, z którego możemy skorzystać w przyszłości na pewno jest bezcenne, bardziej niż trzy punkty, choć oczywiście chcieliśmy wygrać dla kibiców i walczyliśmy do końca. Wiemy jak był ten sezon i musimy myśleć o przyszłości.

- Będziemy chcieli czynić starania, aby Simeon Sławczew i Joao Oliveira zostali z nami w przyszłym sezonie. Wiele spraw się na to składa, aby to doszło do skutku. Poruszamy się w określonych realiach finansowych. Chcemy mieć kadrę już na początku przygotować do rozgrywek, aby nie powtórzyła się sytuacja, że piłkarze trafiają do nas pod koniec sierpnia czy na początku września i są zupełnie nie przygotowani.
(raz / lechia.gda.pl) 20 maja 2018, 11:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013