Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Mandziara: Nie rozumiem takiej formy protestu

22 maja 2018

Prezes Lechii Adam Mandziara odniósł się na łamach portalu Trojmiasto.pl do wywieszonego podczas ostatniego meczu Lechii transparentu z jego nazwiskiem.
Kibice Lechii mają dość prezesa Mandziary (zdjęcie)

Czy mógłbym pana prosić o komentarz do transparentu, który został wywieszony oraz zachowania części kibiców podczas sobotniego meczu wymierzonych przeciwko panu?

Adam Mandziara: A jakby się pan czuł, jakby się państwo czuli, mając przy swoim boku rodzinę, małe dzieci i stadion, na którym nie brakowało również kibiców Lechii z rodzinami i ich dziećmi? Rozumiem niektóre formy protestu, wyrażanie niezadowolenia... Nie rozumiem jednak takiej formy.

Jestem już ponad 30 lat w profesjonalnej piłce. Także przeżyłem już wszystkie góry i doliny. Ten sezon na pewno należał do jednych z tych trudniejszych. Trzeba być jednak na pewne rzeczy przygotowanym. Trzeba je zaakceptować i dalej pracować, skupiając się na tym, żeby nadchodzący sezon był lepszy.

Czy rozważa pan złożenie rezygnacji, czy też nadal widzi sens pańskiej pracy w Lechii?

Absolutnie nie rozważam rezygnacji, bo widzę sens tej pracy i dodatkowo reprezentuję akcjonariusza większościowego. Bilans czterech ostatnich lat z miejscami: 4, 5, 5, 4 i teraz jeden rok gorszy, nie powinien przekreślić całej pracy wszystkich pracowników zaangażowanych w proces budowy klubu.

Podsumowując poprzednie sezony, Lechia nigdy nie osiągnęła tak wysokich wyników z wyjątkiem raz zdobytego trzeciego miejsca w 1956 roku. Chciałbym również podkreślić, że te ostatnie 10 sezonów to najlepszy i najdłuższy okres nieprzerwanej gry klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zmiany są częścią procesu, który wymaga jednak czasu.

Cały artykuł
(raz / Trojmiasto.pl) 22 maja 2018, 16:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007