Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Mila: Wcale dużo nie zarabiałem

28 maja 2018

Sebastian Mila udzielił "Dziennikowi Bałtyckiemu" wywiadu w którym odniósł się do kilku kwestii, w tym jego zarobków w Lechii Gdańsk.
Kibice mówili: Mila siedzi na trybunach i kasuje co miesiąc 100 tysięcy złotych. Wkurzało Cię to, że wypominali zarobki i zaglądali w kieszeń?

- Nie za bardzo. Podpisałem w Gdańsku kontrakt tak, jak z innymi klubami. I to za mniejsze pieniądze. Zrzekłem się też zaległych pieniędzy w Śląsku, żeby przejść do Lechii. Wiedziałem, że to mój ostatni kontrakt w karierze i w Gdańsku chciałem zakończyć karierę. Były wcześniej propozycje z Lechii, choćby za trenera Bogusława Kaczmarka, ale nie byłem gotowy, żeby odejść ze Śląska i do tego miałem długoletni, ważny kontrakt.

Zgodzisz się, że w aspekcie finansowym miałeś szczęście, bo miałeś wysoki kontrakt w Lechii, jak na piłkarza nie grającego?

- Tylko, że ja wcale dużo nie zarabiałem. Kwota, która krąży, jest wymyślona i to jak. Wszyscy myśleli, że podpisałem kontrakt życia, przychodząc do Gdańska. Też żałuję, ale tak nie było. Nigdy tego nie dementowałem, bo to abstrakcja. Uznałem, że nie będę się tłumaczył dlaczego zarabiam tak dużo albo tak mało. Nie róbmy takich rzeczy, bo to nie jest sprawiedliwe.

Cały wywiad
(raz / Dziennik Bałtycki) 28 maja 2018, 17:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007