Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nie kupili, znów chca wypozyczyć

31 maja 2018

Lechia Gdańsk nie skorzystała z prawa pierwokupu Joao Oliveiry. Na wykupienie skrzydłowego z FC Luzern trzeba było wyłożyć 400 tysięcy euro.
Klub liczy, że reprezentanta młodzieżowej reprezentacji Szwajcarii uda się jeszcze raz wypożyczyć. Niezależnie od tych negocjacji poszukiwani są inni boczni pomocnicy.

Joao Oliveira trafił do Lechii Gdańsk już w trakcie ostatniego sezonu, w połowie sierpnia ubiegłego roku. 22-latek został wypożyczony ze szwajcarskiego FC Luzern do 30 czerwca 2018 roku, a w umowie zapisaną kwotę odstępnego. Wynosiła ona 400 tysięcy euro. Tzw. prawo pierwokupu obowiązywało jednak tylko do połowy maja.

Nie zdecydowaliśmy się skorzystać z tej opcji - przyznaje w rozmowie z trójmiasto.pl Adam Mandziara, prezes Lechii.

Nie oznacza to jednak, że Oliveira pożegna się z biało-zielonymi. Lechia nadal wyraża zainteresowanie tym piłkarzem, ale obecnie znów decydujący głos w tych negocjacjach ma FC Luzern. Szwajcarski klub ma ważny kontrakt z Joao do 30 czerwca 2019 roku.

Rozmawiamy o kolejny wypożyczeniu tego piłkarza - dodaje prezes Mandziara.
(ssl / Trojmiasto.pl) 31 maja 2018, 15:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027