Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Brede pożegnany w Chojnicach

3 czerwca 2018

Historyczny wynik - zdobycie 3 miejsca w I lidze - nie wystarczył do przedłużenia umowy trenera Krzysztofa Brede w Chojniczance. Wiceprezes Jarosław Klauzo tłumaczy, że brak awansu do ekstraklasy jest porażką.
Gdyby był awans, umowa automatycznie zostałaby przedłużona. Ta decyzja jest naprawdę przemyślana, bo przeprowadziliśmy sporo rozmów w tej sprawie. Z tego co wiem, Krzysztof Brede ma też inne propozycje.

Chciałbym jeszcze wrócić na chwilę do przeszłości, bo faktem jest, że w ostatnim czasie nie byliśmy zadowoleni z wyników. Uznaliśmy jednak, że do końca sezonu będziemy wspierać trenera, ale po zakończeniu rozgrywek postanowiliśmy rozstać się w przyjaznej atmosferze. Podkreślam jednak, że warsztat, serce do pracy i zaangażowanie ze strony Krzysztofa Brede było na najwyższym poziomie. Teraz siedzimy obok siebie z trenerem i zawodnikami pijąc browarka. Kończymy ten sezon na najlepszym miejscu w historii klubu, lecz nie ukrywam, że liczyliśmy na coś więcej
- wyjaśnił wiceprezes Chojniczanki, Jarosław Klauzo.
(ssl / Weszlo.com) 3 czerwca 2018, 23:35
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.039