Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Mandziara: o celach porozmawiamy później

17 czerwca 2018

Prezes Lechii Gdańsk Adam Mandziata w ostatnich latach deklarował, że Biało-Zieloni walczą o miejsce w pierwszej piątce. W ostatnim sezonie zajęli dopiero 13. lokatę.
- Oczywiście nie zapominamy, że staraliśmy się zawsze o grę w pierwszej "5", ale teraz o celach porozmawiamy później. Poczekamy z tym na to, jak potoczą się przygotowania oraz kogo uda się jeszcze pozyskać. Na pewno wiemy, czego nie chcemy. Nie gramy już o utrzymanie, gdyż emocji z tym związanych, wystarczy nam na co najbliższe pięć lat. Trzeba się orientować na miejsca od połowy tabeli do góry - mówi Mandziara dla Trojmiasto.pl

- Ogólnie był to bardzo słaby sezon. Lepiej go zapomnieć, choć oczywiście analiza została zrobiona. Do kilku punktów można się przyczepić. Na przykład były błędy z transferami, zawodnicy nie byli przygotowani tak jak powinni.

Strona Lechii
(raz / Trojmiasto.pl) 17 czerwca 2018, 16:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043