Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kto zlikwidował drużynę rezerw? Nowak czy Mandziara?

18 czerwca 2018

W najnowszym "Dzienniku Bałtycki" możemy się dowiedzieć, kto zlikwidował drużynę rezerw w Lechii oraz jakie były przyczyny odwołania całego biura prasowego.
Zlikwidował Pan drużynę rezerw twierdząc, że wszystkie siły klub przeznaczy na CLJ, a tymczasem drużyna juniorów U-19 nie zagra w CLJ.
Mandziara: - To nie ja zlikwidowałem drużynę rezerw. Była to decyzja działu sportowego na czele z trenerem Piotrem Nowakiem. Jak już Państwo wiecie, w tym roku przywracamy drużynę rezerw, która będzie zespołem Lechii U-23 Skłonił nas brak awansu CLJ U-19 do połączonej ligi. Chcemy dać możliwość zawodnikom rozwijania umiejętności.

Jaka jest strategia marketingowa klubu?

Według raportu Deloitte 2017 jesteśmy na trzecim miejscu z tytułu dochodu umów sponsorskich. Dochody klubu zwiększyły się o 100% w porównaniu do sezonu 2013/14 z 25 na prawie 50 milionów. Pracujemy nad dalszym rozwojem. Dyrektorem działu marketingu jest Sandra Kisiel. Więcej pytań proszę kierować do niej. Mamy jeden z najwyższych kontraktów sponsorskich za miejsce na koszulce i piramidę sponsorską opartą o wiele firm regionalnych jak Energa, Cekol, Bufab, Mercedes Witman, lecz również z ogólnopolskimi takimi jak Totolotek, który jest jednym z największych bukmacherów w Polsce oraz wsparcie miasta Gdańsk.

Jaki był powód zwolnienia rzecznika prasowego Jakuba Staszkiewicza i odwołania biura prasowego?
- Rozwiązanie umów zostało zawarte za porozumieniem stron. Usiedliśmy do tych rozmów po przeprowadzonym przez firmę zewnętrzną spoza Gdańska audycie komunikacji.

Czy będzie Pan rozmawiać z firmą Drutex, która zakończyła sponsorowanie Bytovii?
- To jest pytanie do działu marketingu i sponsoringu naszego klubu.

Cały artykuł
(raz / Dziennik Bałtycki) 18 czerwca 2018, 17:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.126