Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechii nie stać na Artura Sobiecha

26 czerwca 2018

Artur Sobiech był na liście życzeń Lechii i prezes Adam Mandziara mówił, że klub będzie stać na niego. Jednak sprowadzenie tego napastnika do Gdańska dziś wydaje się mało prawdopodobne.
- Były prowadzone rozmowy z Arturem Sobiechem. Nie wiem czy jeszcze trwają, ale wydaje się, że nie będziemy w stanie sprostać jego oczekiwaniom finansowym i jego pozyskanie nie dojdzie do skutku. Trochę się zmieniło i nie chcemy kolejnych kominów płacowych - mówi Stokowiec.

- Budujemy zaplecze i to nie są tylko słowa, że Lechia będzie budowana dwutorowo. Będziemy korzystać z zaplecza i jeśli nikogo nie ściągniemy, to pozycja numer dwa bądź trzy są zarezerwowane dla zawodników z akademii. Mateusz Żukowski będzie szedł do góry. Mateusz Sopoćko nie przez przypadek trafił do pierwszej drużyny i podpisaliśmy z nim kontrakt, bo widzę w nim potencjał. Szkoda, ze ci chłopcy nie grali chociażby na poziomie czwartej ligi, ale jesteśmy cierpliwi.
(raz / Dziennik Bałtycki) 26 czerwca 2018, 17:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.124