Gdańsk: sobota, 23 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Mak: chcę powalczyć o swoją przyszłość

28 czerwca 2018

Michał Mak ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w Śląsku Wrocław. Obecnie wrócił do Gdańska i walczy po kontuzji o powrót do formy.
Poprzedni sezon spędziłeś na wypożyczeniu w Śląsku Wrocław, w którego barwach rozegrałeś osiem spotkań - siedem w rozgrywkach Ekstraklasy i jeden w Pucharze Polski. Jak wyglądała Twoja walka o powrót na boisko?

- Początek nie był zły, otrzymywałem szanse, ale później jak na złość przydarzył mi się bardzo groźny uraz kolana. Była to podobna kontuzja, której doznałem wcześniej w Lechii. Niestety tym razem przerwa musiała być dłuższa, ponieważ operacja była poważniejsza. Łącznie nie grałem przez dziewięć miesięcy, spędziłem wiele godzin na sali rehabilitacyjnej. Wracałem do zdrowia, ciężko pracując w Hiszpanii, potem trzy miesiące w Łodzi. Był to długi powrót, niezwykle trudny, ale mam nadzieję, że to przyniesie pozytywne rezultaty. Czuję się dobrze, kolano mi nie doskwiera i jestem w 100% gotowy do gry.

Wróciłeś do Gdańska, do Lechii. Rozpoczął się okres przygotowawczy, w szatni pojawili się nowi zawodnicy oraz powracający z wypożyczeń. Jaki jest Twój cel na najbliższe tygodnie?

- W okresie przygotowawczym ważne jest dla mnie, by nie nabawić się żadnej kontuzji i przepracować go z drużyną. W zespole jest wielu chłopaków, którzy chcą grać w wyjściowym składzie. W sparingach trzeba pokazać się trenerowi Piotrowi Stokowcowi z dobrej strony, by udowodnić swoją przydatność. Ja wracam do Lechii, chcę powalczyć o swoją przyszłość i wrócić do optymalnej formy, którą prezentowałem przed kontuzjami.
(raz / lechia.pl) 28 czerwca 2018, 15:51
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029