Gdańsk: poniedziałek, 19 listopada 2018

Sławek Peszko zagrał w meczu Polska - Japonia!

28 czerwca 2018

Sławek Peszko wszedł na boisko w 80 minucie meczu Polska - Japonia. Jest pierwszym w historii piłkarzem Lechii Gdańsk, który wystąpił w meczu na Mistrzostwach Świata.
"Peszkin" wszedł na boisko gdy Polska prowadziła z Japonią 1:0 po bramce Jana Bednarka w 59 minucie. Wynik spotkania nie uległ do końca zmianie.

JAPONIA - POLSKA 0:1 (0:0)
Jan Bednarek 59

Japonia: 1. Eiji Kawashima - 19. Hiroki Sakai, 22. Maya Yoshida, 20. Tomoaki Makino, 5. Yūto Nagatomo - 21. Gōtoku Sakai, 16. Hotaru Yamaguchi, 7. Gaku Shibasaki, 9. Shinji Okazaki (47, 15. Yūya Ōsako), 11. Takashi Usami (65, 14. Takashi Inui) - 13. Yoshinori Mutō (82, 17. Makoto Hasebe).

Polska: 22. Łukasz Fabiański - 18. Bartosz Bereszyński, 15. Kamil Glik, 5. Jan Bednarek, 3. Artur Jędrzejczyk - 11. Kamil Grosicki, 10. Grzegorz Krychowiak, 6. Jacek Góralski, 19. Piotr Zieliński (79, 14. Łukasz Teodorczyk), 21. Rafał Kurzawa (80, 17. Sławomir Peszko) - 9. Robert Lewandowski.

żółta kartka: Makino.

sędziował: Janny Sikazwe (Zambia).
widzów: 42 189.
(raz / lechia.gda.pl) 28 czerwca 2018, 17:45

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.