Gdańsk: sobota, 23 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Sopoćko: dajemy z siebie maksa na treningach

3 lipca 2018

Mateusz Sopoćko jest wychowankiem Lechii Gdańsk. 19-latek w ostatnich tygodniach podpisał seniorski kontrakt i udał się z I drużyną na obóz przygotowawczy w Cetniewie.
Za Tobą pierwszy seniorski obóz, co możesz o nim powiedzieć?

- Zgrupowanie przepracowaliśmy bardzo dobrze, różnica między juniorskimi a seniorskimi obozami jest znaczna, gdyż obciążenia treningowe są zupełnie inne. Ja i moi koledzy, z którymi stanowię grupę młodych zawodników, dajemy z siebie maksa na treningach. Wydaje mi się, że nie odstajemy od starszych kolegów.

W ostatnich tygodniach w Twojej piłkarskiej karierze zmieniło się bardzo dużo. Podpisałeś pierwszy profesjonalny kontrakt z Lechią, dołączyłeś do pierwszego zespolu, pojechałeś na obóz do Cetniewa, a na koniec zgrupowania zdobyłeś gola w sparingu z Chojniczanką.

- To prawda. Zmieniło się bardzo dużo. Przede wszystkim przeszedłem z piłki juniorskiej do seniorskiej, co jest największą zmianą. Zachowuje spokój i skupiam się tylko i wyłącznie na dobrych treningach - zakończył Mateusz Sopoćko.
(raz / lechia.pl) 3 lipca 2018, 09:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.050