Gdańsk: poniedziałek, 18 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Maciej Kalkowski na dłużej w Lechii Gdańsk

8 lipca 2018

Maciej Kalkowski przedłużył umowę z Lechią Gdańsk o kolejne dwa lata.
Kontrakt będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Były pomocnik, a obecnie asystent trenera Lechii jest wychowankiem naszego Klubu, którego barwy także reprezentował na boisku.

Aktualnie Maciej Kalkowski pełni funkcję asystenta trenera Piotra Stokowca w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu. Pomaga również młodym zawodnikom z Akademii Lechii w przejściu z drużyny juniorskiej do seniorskiej, bacznie obserwując ich poczynania.

- Można powiedzieć, że to już powoli staję się tradycją. Cieszę się, że kolejny szkoleniowiec obdarzył mnie zaufaniem. Moja praca została doceniona, ale się nie kończy. Rozpoczynamy kolejny etap - powiedział. - Zależy mi, aby ci młodzi chłopcy dobrze czuli się w tej drużynie. Wiem z jakimi problemami się często borykają, gdy przechodzą z juniorów do seniorów. Staram się im podpowiadać, przygotowywać. Zawsze mogą na mnie liczyć, ale to nie znaczy, że jestem dla nich pobłażliwy. Dużo też od nich wymagam - podkreślił trener Maciej Kalkowski.
(raz / lechia.pl) 8 lipca 2018, 13:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062