Gdańsk: poniedziałek, 18 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Vikri wraca do Indonezji

11 lipca 2018

Egy Maulana Vikri wyjechał do Indonezji na mistrzostwa Azji U-19.
Vikri jako piłkarz Lechii został zaprezentowany już w marcu. Z drużyną trenował i grał w sparingach od początku letnich przygotowań. Jego kontrakt oficjalnie zaczął obowiązywać w poniedziałek, dzień po tym jak zawodnik osiągnął pełnoletność.

Teraz wraca do Indonezji. Dołączy tam do reprezentacji U-19 swojego kraju, która jest gospodarzem mistrzostw Azji Południowo-wschodniej w tej kategorii wiekowej. Pod jego nieobecność zespół w fazie grupowej wygrał cztery z pięciu spotkań i awansował do półfinału. W nim zmierzy się w czwartek z Malezją w Sidorajo, w drugiej parze są Tajlandia i Mjanma (dawniej Birma). Na sobotę zaplanowano finał i mecz o 3. miejsce.

Impreza organizowana jest przez związek ASEAN zrzeszający państwa Azji Południowo-wschodniej. Mistrzostwa Azji U-19 organizowane przez zrzeszającą wszystkie azjatyckie kraje federację AFC, zaplanowano na przełomie października i listopada, również w Indonezji.
(ssl / Dziennik Bałtycki) 11 lipca 2018, 12:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059