Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Peszko: Klub zmienił kierunek o 180 stopni

13 lipca 2018

Sławomir Peszko był w piątek gościem audycji Rozmowy Kontrolowane w Radio Gdańsk. Tematem rozmowy była reprezentacja Polski oraz Lechii.
Poniżej fragmenty dotyczące Lechii Gdańsk:

Sławomir Peszko:: - Wracając po mundialu do Lechii zastałem odświeżoną szatnie. Klub zmienił kierunek o 180 stopni. I dobrze. Jeśli tamta polityka nie przyniosła efektów, kiedy to robiono po 10-12 transferów, i płacono duże kontrakty to może lepiej wprowadzać do drużyny swoich wychowanków i młodszych zawodników.

Oczywiście jestem pomocny dla tej młodzieży, która tu jest i nie chcę, aby patrzyli na mnie przez pryzmat gwiazdy, która była na mundialu. Aby trenowali ze mną na równi ze mną i pokazali, że im to miejsce na boisku się należy.

- Piotr Stokowiec rządzi twardą ręką. Nie wchodzi w żadne układy z piłkarzami. Jest duża granica między piłkarzami a trenerem. I jest ciężka praca. Zdecydowanie bardziej, niż w ostatnim czasie przeżyłem w Lechii. Jak to ma być klucz sukcesu, a ja wierzę, że poprzez pracę można to osiągnąć, to dobra droga.

- Wróciłem do treningów po 10 dniach odpoczynku. Mam indywidualny plan przygotowań. Nie wiem czy będę gotowy na pierwszy mecz, ale na cały sezon na pewno.
(raz / lechia.gda.pl) 13 lipca 2018, 09:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.072