Gdańsk: środa, 20 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Michał Mak: Chcę krok po kroku budować swoją formę

14 lipca 2018

Po meczu sparingowym z Asteresem skrzydłowi Lechii Gdańsk Michał Mak udzielił wywiadu oficjalnemu serwisowi.
Michał Mak: - Wydaje mi się, że zagraliśmy solidny mecz, w którym były długie fragmenty dobrej gry, ale były także momenty lekkiego rozluźnienia. Nie możemy tracić koncentracji, bo to często kosztuje utratę bramek. Asteras pokazał, że potrafi grać w piłkę, to silny zespół. Mieliśmy swoje okazje, budowaliśmy dużo akcji ofensywnych, brakowało tylko skutecznego wykończenia, co musimy poprawić.

Jaki był plan na to spotkanie?

- Trener przed meczem mówił, że powinniśmy grać bokami boiska, gdzie mamy dużo argumentów. Skupiamy się na tym, by boczni obrońcy także podłączali się do akcji ofensywnych, robiąc przewagę w ataku. Pokazaliśmy w meczu kilka schematów, które ćwiczyliśmy w okresie przygotowawczym. Będziemy dalej nad nimi pracować i je udoskonalać, aby dawały nam szansę na zdobycie gola.

Już w kolejny weekend Lechia zainauguruje sezon 2018/19 spotkaniem wyjazdowym w Białymstoku, gdzie zmierzy się z Jagiellonią.

- Chciałbym zagrać w pierwszym składzie w meczu z Jagiellonią, ale jest wielu chłopaków, którzy także o to walczą. Skupiam się na tym, aby na każdym treningu dobrze się prezentować. Chcę krok po kroku budować swoją formę i pewność siebie, a cała reszta przyjdzie w swoim czasie.
(raz / lechia.pl) 14 lipca 2018, 15:26
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043