Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Chcemy odbudować markę Lechii

19 lipca 2018

- Przychodziłem tutaj z założeniem, że drużyna ma być lepsza o 10-20 procent - mówi przed rozpoczęcie sezonu Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk.
- Poszliśmy w górę. Jesteśmy lepiej przygotowani fizycznie niż ostatnio. Robimy stały postęp, piłkarze zrealizowali program, który zleciliśmy im na urlopie. Dzięki temu mogliśmy pójść krok dalej. Cieszę się, że wszystko przebiegło zgodnie z planem, bez kontuzji. Drużyna bardzo się zmieniła. Zmieniła się struktura drużyny. Pewna epoka się skończyła. Nowa Lechia to będzie mieszanka rutyny z młodością. Czas będzie działał na naszą korzyść, ale spokojnie, to nie jest żadne alibi. Wielu zawodników dojrzewa - podkreśla Stokowiec.

- Musimy wymazać z pamięci tamten sezon. Myślimy o pierwszej ósemce, a jak to się uda, to cel potem określi się sam. Najpierw trzeba jednak uporządkować zespół, ustabilizować, dać fundament do tego, aby Lechia rosła w siłę. Chcemy odbudować markę Lechii. Tego nie da się zrobić w jeden, dwa miesiące. Przychodziłem tutaj z założeniem, że drużyna ma być lepsza o 10-20 procent. I to chcę widzieć na boisku. Musimy poprawić nadszarpnięty wizerunek. Lechia jest marką, która zasługuje na szóstkę. Ale nie podam ram czasowych, kiedy to nastąpi.
(raz / Przegląd Sportowy) 19 lipca 2018, 14:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020