Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Haraslin: z Jagiellonią rozgrywaliśmy dobre mecze

19 lipca 2018

Lukas Haraslin jest gotowy na inauguracyjny mecz Lechii Gdańsk w Białymstoku.
- W sparingach trener Stokowiec korzystał z wielu zawodników, każdemu chciał dać szansę oraz próbował różnych rozwiązań. Czujemy się dobrze, ciężko przepracowaliśmy ten okres, a obozy były bardzo wymagające. Po zgrupowaniach odczuwaliśmy lekkie zmęczenie, ale to jest normalne. Po powrocie do Gdańska zeszliśmy z obciążeń, szukając tej świeżości.

- Każdy trener ma swój warsztat pracy. Nie mogę za wiele mówić, ale dużo czasu pracujemy nad elementami techniczno-taktycznymi. W okresie przygotowawczym natomiast skupiliśmy się na poprawie motoryki. Trenujemy intensywnie, a obciążenia można porównać do wysiłku meczowego.

- W ostatnich sezonach z Jagiellonią rozgrywaliśmy dobre mecze, padało w nich dużo bramek. Rzadko się zdarzało, by była to jedna lub dwie bramki. Myślę, że w Białymstoku spotkają się dwie grające ofensywnie drużyny, co może oznaczać, że będzie to ciekawy mecz. Musimy jednak pamiętać, że to będzie pierwsze spotkanie w nowym sezonie. Nie wiemy, jak nasi rywale do niego podejdą, ale my wiemy, jak chcemy tam zagrać.
(raz / lechia.pl) 19 lipca 2018, 18:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.133