Gdańsk: środa, 20 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trener Lechii o faulu Sławomira Peszki

21 lipca 2018

Piotr Stokowiec na konferencji prasowej odniósł się do faulu Sławomira Peszki, po którym skrzydłowy Lechii otrzymał czerwoną kartkę.
- Co do wydarzeń w końcówce, nie chciałbym tego komentować. Nie pochwalam takich zachowań, zdecydowanie potępiam je. Było to zupełnie niepotrzebne. Czy jestem tym rozczarowany? To bardzo delikatne określenie. Są kobiety i dzieci na sali, więc zostańmy przy tym „rozczarowaniu” – mówił Stokowiec.

Trener Biało-Zielonych nie podobało się też zachowanie Dusana Kuciaka w piątkowym spotkaniu. Dotyczyło to symulowania i gry na czas bramkarza Biało-Zielonych.

- Każdy może mieć swoje spostrzeżenia. Pracujemy nad tym, żeby być coraz lepszym i eliminować pewne zachowania. Na pewno jestem przeciwnikiem wszelkie zachowania, które nie są dobre dla kibica. Kibice płacą za bilety i nie chcą oglądać przerw w grze, gry na czas czy symulowania, bo za chwilę te stadiony opustoszeją. Na pewno będziemy z tego wyciągać wnioski, bo nie lubię tego i to nie jest nasza filozofia. Zawodnicy myślą o zwycięstwie i być może tym to było podyktowane. Chcemy bardziej się skupić na artyzmie boiskowych, chcemy grać w piłkę i pewne zachowania musimy wyeliminować. Zdajemy sobie z tego sprawę.

źródło: jagiellonia.pl
(raz / lechia.gda.pl) 21 lipca 2018, 09:50
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.061