Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oświadczenie Sławomira Peszki po meczu z Jagiellonią

21 lipca 2018

W meczu z Jagiellonią Białystok skrzydłowy Lechii Sławomir Peszko w brutalny sposób sfaulował Arvydasa Novikovasa, za co otrzymał czerwoną kartkę. Zdarzenie to miało miejsce w doliczonym czasie gry.
WIDEO Z FAULEM PESZKI

W sobotę Peszko na swoim instagramowym profilu wydał oświadczenie:

slawomirpeszko: Chciałbym się odnieść i zarazem Przeprosić za wczorajszy faul w meczu z Jagiellonią!
Frustracja która przeżywałem po fatalnych MŚ oraz krytyka jaka na mnie spadła przez ostanie tygodnie wpłynęła na mnie bardziej niż myślałem.

Chciałem szybko wrócić do gry w Lechii a okazało się ze nie jestem gotowy emocjonalnie. Niektórzy odbiorą to jako zwykły wpis, jednak bardzo to przeżywam co zrobiłem. W szczególności chciałbym przeprosić Arvydasa Novikovasa, całą Jagiellonie Białystok i cała Lechię Gdańsk oraz wszystkich których zawiodłem.

Teraz przyjdą konsekwencje których nie potrzebowałem ale obiecuje sobie i moim kibicom ze wrócę i pokażę moje dobre cechy na boisku i poza nim. Będę pracował nad sobą żeby takie sytuacje nigdy się nie potworzyły !
(raz / Instagram) 21 lipca 2018, 13:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063