Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia nie płaci firmie ochroniarskiej Taurus

27 lipca 2018

Jeśli do piątku do godz. 11 nie zostaną uregulowane zaległości wobec firmy ochroniarskiej, to Taurus odmówi ochrony meczu Biało-Zielonych ze Śląskiem informuje Dziennik Bałtycki.
Chodzi o zaległości wobec firmy ochroniarskiej Taurus, która od dawna zabezpiecza mecze Lechii w Gdańsku. Te zaległości są poważne i jeśli do piątku do godz. 11 nie zostaną uregulowane, to Taurus odmówi ochrony meczu biało-zielonych ze Śląskiem. 220 pracowników firmy jest gotowych do pracy, ale czekają na to, co się wydarzy. Jak się dowiedzieliśmy prezes Adam Mandziara obiecał, że w piątek do godziny 11 przedstawi dowód przelewu na całą zaległą kwotę. Jeśli tak się nie stanie, to Taurus nie zabezpieczy meczu, a bez obecności firmy ochroniarskiej mecz w Lotto Ekstraklasie nie może zostać rozegrany. W tej sytuacji Mandziara będzie musiał w tempie błyskawicznym znaleźć firmę zastępczą. To jednak nie rozwiąże problemu, bowiem duże zaległości będzie musiał i tak spłacić Taurusowi. Nad Lechią ciąży nadzór finansowy, a to podlega pod warunki licencyjne. Zaległość wobec Taurusa może skutkować karą finansową bądź ujemnymi punktami. Zresztą nie pierwszymi dokąd w Lechii jest obecny układ właścicielski. W Taurusie wierzą jednak, że Mandziara dotrzyma słowa i spłaci zaległości sięgające 2017 roku, a wówczas firma bez przeszkód zabezpieczy piątkowe spotkanie Lechii ze Śląskiem.

Cały artykuł
(raz / Dziennik Bałtycki) 27 lipca 2018, 10:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.117