Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piotr Stokowiec: straciliśmy dwa punkty

28 lipca 2018

- Myślę, że stworzyliśmy w tym meczu kilka bardzo dobrych sytuacji, nie wspominając o drugim rzucie karnym. Mogliśmy ten mecz spokojnie zamknąć i czekać na trzecią bramkę. - powiedział na konferencji prasowej po meczu trener Lechii Gdańsk, Piotr Stokowiec.
- Dopuszczamy fazy niskiego pressingu i z tego stworzyliśmy bardzo dobre sytuacje do strzelenia bramki. Niski pressing to też jest nasza forma grania, ale mimo wszystko to budowanie naszej gry szwankowało. Niepotrzebnie zawodnicy trochę za bardzo się cofnęli. Zmiany też wybiły nasze atuty, czyli szybkie skrzydła. Tak to wyglądało, że trochę się broniliśmy. Mimo wszystko Flavio dostał od Karola Fili bardzo dobre podanie i można było to skończyć. Cieszę się, że stwarzamy sytuacje, że budujemy je w określony sposób. Trzeba docenić te punkty, przeciwnika i też naszą dobrą grę.

Trener Lechii w drugiej części meczu zdjął z boiska dwóch skrzydłowych - Lukasa Haraslina i Michała Maka oraz prawego obrońcę Joao Nunesa. - Joao poprosił o zmianę, także można powiedzieć, że trzy nasze roszady w wyjściowym składzie były wymuszone. Trochę to przestawialiśmy i może to nie był ideał, ale nie wszystkie warianty przećwiczyliśmy, tak jakbyśmy chcieli w meczach sparingowych. Niewiele zabrakło, żeby to 1:0 dowieźć do końca. Moment dekoncentracji i błąd indywidualny w kryciu przy stałym fragmencie gry zadecydował, że tego spotkania nie wygraliśmy, ale nie robię z tego tragedii. Po prostu jestem trochę zły. Myślę, że do zawodników też dotarło, że straciliśmy dwa punkty.
(raz / lechia.pl) 28 lipca 2018, 12:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.166