Gdańsk: środa, 20 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Chrzanowski: Pracuję ciężko by P. Stokowiec mi zaufał

31 lipca 2018

Adam Chrzanowski czeka na pierwszy występ w tym sezonie w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy, ale rytm meczowy utrzymuje, grając w spotkaniach rezerw Lechii.
- Pracuję ciężko, by Piotr Stokowiec mi zaufał. Na pewno muszę być gotowy, kiedy trener będzie chciał mnie wysłać na boisko i wtedy będę chciał wykorzystać tę szansę, pokazując się z dobrej strony.

- W trakcie przygotowań bardzo dużo pracowaliśmy nad grą defensywną, bo w poprzednim sezonie traciliśmy zbyt wiele bramek. Dwa pierwsze spotkania pokazały, że wykonana praca przynosi efekty. Myślę, że z Jagiellonią i Śląskiem zagraliśmy dobrze w obronie, byliśmy zorganizowani i broniliśmy całą drużyną. Nasza gra w defensywie zaczyna się już od Flavio. Mamy jednak nad czym dalej pracować, musimy poprawić obronę przy stałych fragmentach gry i kontynuować, to co robimy. Wydaje mi się, że wszystko zmierza ku lepszemu. Gramy agresywniej w kontakcie, wychodzimy wyżej do przeciwnika, co czasem skutkuje żółtą kartką. Staramy się szybko przerywać dobrze zapowiadające się akcje przeciwników.

- Trenerzy mają ze sobą bardzo dobry kontakt, rozmawiają i oceniają występy zawodników. Jeżeli będę dobrze grał w drugim zespole, to będzie mi łatwiej wejść do pierwszego składu.
(raz / lechia.pl) 31 lipca 2018, 18:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028