Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Tomasz Unton w Bałtyku Gdynia

31 lipca 2018

Tomasz Unton został dyrektorem do spraw sportowych Akademii Piłkarskiej Bałtyku Gdynia.
W ostatnich latach Unton był trenerem juniorskich zespołów Lechii Gdańsk oraz drużyny rezerw. W roku 2014 był asystentem trenerów Moniza i Machado przy pierwszej drużynie Biało-Zielonych, których prowadził także jako pierwszy trenerem w okresie wrzesień-listopad 2014.

- Potrzebowaliśmy człowieka z doświadczeniem, który będzie służył naszym trenerom i godnie zastąpi takiego fachowca jakim jest Piotr Rzepka. Mamy ograniczoną biurokrację, ale pion sportowy jest niezwykle ważny. Jesteśmy przekonani, że Tomasz Unton to odpowiedni wybór. Będzie odpowiadał za rozwój szkolenia, przepływ zawodników, kontakty z rodzicami młodych piłkarzy. To człowiek, który jest do tego merytorycznie przygotowany - mówi dla Trojmiasto.pl dyrektor akademii Stanisław Rajewicz.
(raz / Trojmiasto.pl) 31 lipca 2018, 21:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013