Gdańsk: środa, 20 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Smolarow: Jedziemy z konkretnym planem do wykonania

2 sierpnia 2018

- Plan na spotkanie z Legią będzie inny niż na Jagiellonię, bo to dwie różne drużyny - powiedział drugi trener Lechii Gdańsk Łukasz Smolarow.
- Myślę, że to co może łączyć te dwa mecze, to tylko to, że są to spotkania wyjazdowe. Będziemy chcieli zaprezentować odpowiednią pewność siebie. Nie jedziemy tam z jakąś bojaźnią, ale z odwagą i konkretnym planem do wykonania

- Przeciwnik dla wielu bardzo znany, bo tego materiału do analizy było dużo. Legia rozegrała już siedem spotkań. Taki paradoks, że nasz przeciwnik jest znany i nieznany, bo w tym czasie zaszło sporo zmian w ustawieniu, systemie gry oraz zmiana trenera. Warto się skupić jednak na sobie i na naszym planie, z którym tam pojedziemy. Rzeczą drugorzędną jest to, co my wiemy o przeciwniku.

- Po ostatnim spotkaniu potrzebowaliśmy trochę czasu, by wrócić do równowagi, ponieważ pozostał po nim pewien niedosyt i poczucie niewykorzystanej szansy. Staraliśmy się jednak to poczucie szybko zniwelować oraz wyciągnąć z tego meczu wnioski. Po takim dosyć szybkim powrocie do równowagi przeszliśmy do zadań techniczno-taktycznych związanych z najbliższym spotkaniem z Legią.
(raz / lechia.pl) 2 sierpnia 2018, 19:51
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059