Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kubicki: można z Legią zagrać fajnie w piłkę i wygrać

3 sierpnia 2018

Mam nadzieję, że w meczu z Legią pokażemy się z lepszej strony - mówił przed sobotnim spotkaniem z Legią Warszawa pomocnik Biało-Zielonych, Jarosław Kubicki.
- Wszystko jest w porządku. Rozmawiamy w szatni o poprzednich spotkaniach, w których prezentowaliśmy się dobrze, ale cały czas możemy poprawić niektóre elementy gry.

- Jak będą długie piłki, to najważniejsze będzie ich przejmowanie. Jak pokazały inne zespoły można z Legią zagrać fajnie w piłkę i wygrać.

W meczu ze Śląskiem Kubicki przebiegł podczas spotkania ponad 12 kilometrów: - Takie mam zadania na boisku, żeby asekurować pozycje, pomagać w ofensywie. Nie mam parcia na rekord, ale chcę pomagać drużynie w obronie i z przodu. Jeśli mam to robić w ten sposób, to mogę biegać jak najwięcej kilometrów. Nie czuję na boisku ile przebiegłem, zawsze jestem tak samo zmęczony. Ze Śląskiem przebiegłem mniej, a czułem się gorzej po meczu niż w Białymstoku.
(raz / lechia.pl) 3 sierpnia 2018, 21:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.116