Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Pokazaliśmy ciekawą piłkę

4 sierpnia 2018

Po meczu w Warszawie trener biało-zielonych Piotr Stokowiec, był zadowolony z postawy m.in. młodych zawodników, którzy weszli na boisko w drugiej połowie.
- Myślę, że pokazaliśmy ciekawą piłkę i zasłużenie wywalczyliśmy punkt. Oczywiście apetyty były większe, niemniej cieszy mnie to, że mieliśmy pomysł na grę. Pierwsza połowa była lepsza w naszym wykonaniu.

- Po zmianie stron Legia zaczęła dochodzić do głosu i to gospodarze przejęli inicjatywę. Zaczęło brakować nam sił, nie wszystko dobrze funkcjonowało. Aczkolwiek dzięki temu dodatkowo wiemy nad czym mamy pracować.
.

- To co mnie cieszy, to fakt, że młodzież, która weszła z ławki zaprezentowała się z dobrej strony. Generalnie uważam, że dobrze ten punkt jest ważny dla mego zespołu, dla tej nowej Lechii, która dopiero buduje swoje nowe oblicze. Legia życzę powrotu do formy i dostania się fazy grupowej Ligi Europy, bo jest to nam, całej polskiej piłce potrzebne - dodaje na koniec szkoleniowiec Lechii.

Źródło: legioniści.com.
(pd / lechia.gda.pl) 4 sierpnia 2018, 23:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.090