Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Nalepa: udało się zachować czyste konto z tyłu

5 sierpnia 2018

- Mecz bez straconej bramki bardzo mnie cieszy, bardzo to cieszy także wszystkich pozostałych obrońców, bramkarza oraz cały zespół - powiedział po zremisowanym dla oficjalnej strony Michał Nalepa.
- Jesteśmy z tego zadowoleni, ale szkoda, że nie udało się wykorzystać swoich sytuacji, które mieliśmy. Dobrze prezentowaliśmy się w pierwszych 30 minutach. W kolejnych fragmentach gry trochę się cofnęliśmy, ale do samego końca udało się zachować czyste konto z tyłu

- Z każdym kolejnym meczem wygląda to lepiej, zgrywamy się. Począwszy od spotkań sparingowych aż do meczu z Legią gra defensywna wygląda całkiem fajnie, ale są elementy, które można jeszcze poprawić. Cieszymy się z tego, bo to efekt ciężkiej pracy w trakcie przygotowań do sezonu, a także jej kontynuacji teraz.

- Czasami trzeba kogoś zaasekurować, czasami lepiej przerwać faulem wyżej akcję niż pozwolić ruszyć przeciwnikowi w kierunku własnej bramki. Kartki się zdarzają, to oczywiste.


W drugiej części meczu pojawiło się na murawie trzech absolwentów Akademii Lechii - Karol Fila, Mateusz Sopoćko i Adam Chrzanowski. - Dobrze wyglądaliśmy na boisku, a młodzi zawodnicy wchodzący z ławki także dali jakość. Sopoćko miał również szansę, by strzelić gola. Był blisko, ale mu się nie udało. Wszystko jednak przed nimi, muszą dalej ciężko pracować i wykorzystywać swoje szanse - zakończył Michał Nalepa.
(raz / lechia.pl) 5 sierpnia 2018, 19:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.144