Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sobiech podpisał kontrakt, w czwartek ogłoszenie

8 sierpnia 2018

Artur Sobiech jest w Gdańsku gdzie podpisał 3 letni kontrakt z Lechią. Klub jeszcze nie ogłosił tego oficjalnie. Zrobi to w czwartek w godzinach popołudniowych.
Tomasz Hajto - komentator telewizyjny, przed laty reprezentant Polski i czołowy obrońca Bundesligi na mediach społecznościowych opublikował zdjęcie swoje, prezesa Mandziary i Sobiecha na gdańskim stadionie z dopiskiem "powodzenia". Wcześniej Artur Sobiech przechodził rutynowe badania medyczne, a jutro lub pojutrze podczas konferencji prasowej nowy napastnik zostanie przedstawiony dziennikarzom.

Artur Sobiech zagrał w 98 meczach w 1. Bundeslidze, strzelając 18 bramek i notując trzy asysty. Wcześniej grał w polskiej lidze. W ekstraklasie ma za sobą 70 meczów, w których strzelił 21 goli i zaliczył 14 asyst.
(ssl / lechia.gda.pl) 8 sierpnia 2018, 22:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046