Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Kalkowski: Nie będzie to dla nas łatwy mecz

9 sierpnia 2018

- W przygotowaniach do spotkania z Miedzią Legnica zwróciliśmy dużą uwagę na pogodę, która aktualnie panuje - powiedział na konferencji drugi trener Lechii Gdańsk, Maciej Kalkowski.
- Staraliśmy się właściwie dobierać czas i obciążenia tego treningu, aby zawodnicy mogli w stu procentach przepracować zajęcia. Wszyscy zawodnicy, których mamy do dyspozycji są zdrowi i brani pod uwagę przy ustalaniu meczowej osiemnastki. Tylko Rafał Wolski potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby wrócić do optymalnej dyspozycji

- Oglądałem dwa ostatnie spotkania Miedzi Legnica na żywo i myślę, że będziemy dobrze przygotowani, bo czeka nas trudne zadanie. Bardzo podobał mi się ten zespół, w spotkaniu z Górnikiem dominował na boisku, ale później przypadkowa bramka odmieniła losy meczu. Końcowy wynik nie odzwierciedla tego, co się działo na murawie.

- Tak jak powiedziałem wcześniej, przygotowujemy się do spotkania, chcemy go wygrać, ale szanujemy przeciwnika i to na pewno nie będzie dla nas łatwy mecz
- dodaje na koniec "Kalka".
(raz / lechia.pl) 9 sierpnia 2018, 18:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041