Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mógł zostać w Bundeslidze, ale wybrał Gdańsk

9 sierpnia 2018

Nowy piłkarz Lechii Artur Sobiech udzielił wywiadu dziennikarzom weszlo.com. Napastnik nie zagra w piątkowym meczu z Miedzią, ale ma nadzieję szybko zadebiutować w drużynie.
Nie byłem za słaby, miałem możliwość zostania w 2. Bundeslidze. Natomiast, szczerze mówiąc, nie interesował mnie ten kierunek, chciałem zmienić ligę i kraj. Siedem lat to szmat czasu. Wybrałem Polskę. Miałem też opcje w Portugalii czy Turcji, ale dobrze, że wylądowałem tutaj. Żona zostanie na pewno w Niemczech do końca tego roku, być może nawet do końca sezonu w obecnej drużynie. Daliśmy im słowo, a połączenie Gdańsk-Frankfurt w godzinę dwadzieścia też miało wpływ - mówił napastnik o kulisach przejścia do Gdańska.

W tej kolejce nie ma tematu mojej gry, nie jestem w osiemnastce, ale z każdym tygodniem będzie coraz lepiej. Pierwszy mój mecz w Polonii był też na Górniku, zdobyłem tam bramkę, więc może historia zatoczy koło - o swoim pierwszym występie mówi Artur Sobiech.
(ssl / Weszlo.com) 9 sierpnia 2018, 22:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059