Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Postawił na Araka by odpoczeli skrzydłowi

10 sierpnia 2018

Zdaniem Piotra Stokowca zwycięstwo Lechii w meczu z Miedzią było zasłużone. Szkoleniowiec dał szansę Arakowi by oszczędzać siły skrzydłowych, a ten odpłacił debiut golem.
Ogromnie się cieszę ze zwycięstwa i trzech punktów. Było ono zasłużone, niczego nie ujmując Miedzi. My przez 60-70 minut stworzyliśmy dużo sytuacji i dwie wykorzystaliśmy. W pewnym momencie trochę cofnęliśmy się do głębszej defensywy, ale takie są koszty tych spotkań. W kolejnym meczu nie straciliśmy gola i czas pracuje na naszą korzyść.

Kolejny raz mieliśmy wymuszone zmiany, bo nie wszyscy są na równym poziomie. Błażej Augustyn miał kontuzję i cieszę się, że Jarosław Kubicki spełnił zadanie na obronie. Przed meczem uczulaliśmy się mocno, że trudno się gra z beniaminkami. Mocno mentalnie podeszliśmy do meczu, by nie podejść zbyt lekko. Zawodnicy wzięli sobie to do serca. Przez 3/4 spotkania mieliśmy kontrolę. Nie da się ciągle grać na równym poziomie
- ocenił Stokowiec.

Wstawienie na boisko Araka wynikało z planu taktycznego na mecz. On wcześniej nie otrzymał szansy. Ja szanuję każdego sumiennego zawodnika. Nie boimy się żadnych wariantów, bo tacy zawodnicy jak Haraslin, czy Mak nie mają za sobą zbyt "granego" sezonu i potrzebują czasu. Trener jest od tego, by zapobiegać pewnym sprawom. Dlatego zdecydowaliśmy się, by ich oszczędzać. Pole manewru się zwiększa i Polacy potrafią strzelać bramki - podsumował na konferencji prasowej trener Lechii.
(ssl / lechia.gda.pl) 10 sierpnia 2018, 22:51
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.295