Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Karol Fila zastąpi Pawła Stolarskiego?

16 sierpnia 2018

W tygodniu Lechia Gdańsk straciła na rzecz Legii podstawowego obrońcę Pawła Stolarskiego. Jarosław Bieniuk jako następcę wskazuje Karola Filę.
- Pojawia się taki plan, żeby Karol docelowo grał jako prawy obrońca. Występował na tej pozycji pod okiem trenera Krzysztofa Brede w Chojniczance Chojnice. Widzieliśmy go w sparingu z Lechią, gdy zagrał bardzo dobre spotkanie. Na pewno bierzemy Karola pod uwagę, żeby grał na tej pozycji. Karol też jest gotowy. Ma duży potencjał, jeśli chodzi o pozycję prawego obrońcy. Będziemy nad tym pracować, żeby docelowo być może grał na tej pozycji. Karol jest wszechstronnym zawodnikiem, potrafi grać także w środku pola, dał fajne zmiany jako prawy pomocnik, więc mamy tu duży komfort.

- Nie mam żadnej informacji, żeby ktoś nowy był brany pod uwagę jeśli chodzi o transfery. Jeśli chodzi o nasz skład, to Joao Nunes i Karol Fila powinni wystarczyć. Jeżeli byłby jakiś problem, to będziemy szukali nowych rozwiązań. Być może z Lukasem Haraslinem, aczkolwiek myślę, że powinniśmy dać sobie radę w tym składzie osobowym.
- powiedział Jarosław Bieniuk, członek sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu Biało-Zielonych.
(raz / lechia.pl) 16 sierpnia 2018, 20:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.072