Gdańsk: wtorek, 23 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Lipski: Seria meczów bez porażki nic nie oznacza

17 sierpnia 2018

- Mentalnie wyglądamy bardzo dobrze, ale jeszcze nic nie osiągnęliśmy - pomocnik Lechii Gdańsk, Patryk Lipski dla oficjalnej strony.
- To, że mamy serię meczów bez porażki to jeszcze niczego nie oznacza. Mamy dużo ambitnych zawodników i chcemy odnosić sukcesy z Lechią, ale koncentrujemy się zawsze na najbliższym spotkaniu i teraz to z Górnikiem jest dla nas najważniejsze.

- Fajnie wrócić na Śląsk, bo tam spędziłem ponad pięć lat. W Zabrzu grałem raz z Ruchem i wygraliśmy 2:0. Z Górnikiem łącznie zagrałem dwa mecze i odniosłem dwa zwycięstwa, także będę chciał podtrzymać zwycięską passę. Na pewno jest to jakaś dodatkowa motywacja na to spotkanie.

- Apetyt na gole był cały czas, teraz udało się strzelić i mam nadzieję, że to będzie początek strzelania goli przeze mnie w tym sezonie. Najważniejsze są jednak zwycięstwa drużyny. Jeżeli nie będę miał goli czy asyst, a drużyna będzie wygrywać i będę dobrze wywiązywał się z zadań, to nie mam nic przeciwko temu.
(raz / lechia.pl) 17 sierpnia 2018, 15:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.134