Gdańsk: wtorek, 23 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: zasłużenie wywozimy trzy punkty

19 sierpnia 2018

Drużyna Lechii Gdańsk z trzech kolejnych wyjazdów przywiozła 7 punktów. Taka postawa cieszy trenera Piotra Stokowca, szczególnie że po raz kolejny Biało-Zieloni nie stracili bramki.
Piotr Stokowiec:- Myślę, że zagraliśmy dobry mecz, szczególnie pod względem taktycznym. Byliśmy wyrachowani, mocno skoncentrowani i konsekwentni. Zagraliśmy tak, jak sobie to zakładaliśmy. W pewnych momentach oddając piłkę Górnikowi, czasem podchodząc wyżej. Cieszy mnie, że zagraliśmy na zero z tyłu, mimo absencji w obronie. To dla nas ogromny kapitał. Bardzo się cieszę ze zwycięstwa. Może nie był to jakiś porywający mecz, ale pokazaliśmy trochę wartości. W mojej opinii zasłużenie wywozimy trzy punkty (...)

- Naszej drużynie brakuje agresywności i taką właśnie chcę widzieć. To nie były brutalne zagrania, a po prostu walka. Na pewno naganne są kartki za dyskusję z sędzią, czy przedłużanie gry. Znamy Kubickiego, Lipskiego, czy Maka, to nie są piłkarze, którzy uczyniliby komuś krzywdę. Kartki za walkę są usprawiedliwione. Faule nie były złośliwe i brutalne. Celem nie było dziś dostać jak najmniej kartek, tylko wywieźć trzy punkty. Ponieśliśmy tego koszty w postaci żółtych kartek o absencji Michała Nalepy.

źródło: gornikzabrze.pl
(raz / lechia.gda.pl) 19 sierpnia 2018, 08:35
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027