Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwóch piłkarzy Lechii w jedenastce weekendu

20 sierpnia 2018

Tygodnik "Piłka Nożna" opublikował Jedenastkę weekendu piątej kolejki Lotto Ekstraklasy. Znalazło się w niej dwóch piłkarzy Lechii Gdańsk.
Oto skład całej jedenastki oraz uzasadnienie:

Wisła Kraków odniosła w niedzielę efektowne zwycięstwo w Poznaniu i to właśnie zawodnicy Białej Gwiazdy zdominowali nasze zestawienie. Na wyróżnienie zasłużyło aż trzech piłkarzy drużyny prowadzonej przez trenera Macieja Stolarczyka: Martin Kostal, Zdenek Ondrasek oraz Jesus Imaz.

Już po raz czwarty w tym sezonie w jedenastce weekendu znalazł się Lukas Haraslin. Wyróżniliśmy również jego kolegę z Lechii Gdańsk, Filipa Mladenovicia.

Dwóch reprezentantów w zespole weekendu ma także Korona Kielce. Udane występy w meczu przeciwko Miedzi Legnica zaliczyli Elhadji Diaw i Jakub Żubrowski.

Jedenastkę uzupełniają Dominik Hładun z Zagłębia Lubin, Paweł Zieliński z Miedzi, Arvydas Novikovas z Jagiellonii Białystok oraz pomocnik Arki Gdynia, Michał Janota.
(raz / Piłka Nożna) 20 sierpnia 2018, 15:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062