Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Arak: Cieszy kolejna wygrana i zero z tyłu

20 sierpnia 2018

Jakub Arak po raz drugi z rzędu wyszedł w podstawowej jedenastce Lechii Gdańsk. I po raz drugi odniósł zwycięstwo z Biało-Zielonymi.
- Przygotowywaliśmy się do tego, że będzie to taki bardzo fizyczny mecz, bo wiemy jak gra Górnik. Gra bardzo bezpośrednią piłkę, do przodu. Chcieliśmy ich zmusić do gry w ataku pozycyjnym, żeby mieć możliwość wyprowadzenia szybkiej kontry. Najważniejsze było jednak to, że w pierwszej połowie udało się nam zdobyć dwie bramki. To było ważne, bo często w takich spotkaniach jak to w Zabrzu jest tak, że ten kto pierwszy trafia do siatki rywala, ten wygrywa. Nam się to udało. Po zdobytych bramkach kontrolowaliśmy to co działo się na murawie. Cieszy kolejna wygrana i zero z tyłu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

- Teraz już koncentrujemy się na kolejnym spotkaniu w Szczecinie z Pogonią. Ten mecz jest teraz dla nas najważniejszy. Do każdego musimy być maksymalnie skoncentrowani i przygotowani, a wtedy będą kolejne zwycięstwa.
(raz / Interia) 20 sierpnia 2018, 15:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.057