Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Z szacunkiem podchodzimy do rywala

23 sierpnia 2018

- Miejsce Pogoni nie odzwierciedla potencjału i tego, co niedawno grała i co zespół ze Szczecina może grać - powiedział przed meczem z Pogonią Szczecin trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec.
- Z dużym szacunkiem podchodzimy do tego rywala, bo każda drużyna może znaleźć się w takim miejscu jak Pogoń. My kilka miesięcy temu w gorszej sytuacji jechaliśmy do Szczecina, także myślę, że mamy przewagę, bo wiemy jak się Pogoń czuje. Na bazie tych doświadczeń chcemy to wykorzystać, chcemy zagrać po swojemu i zaprezentować te cechy, które pokazywaliśmy w ostatnich spotkaniach.

- W tej części sezonu spotkania nie mają swojego faworyta, żadna z drużyn przed meczem nie czuje się faworytem. My także nie patrzymy na daną rywalizację pod tym kątem. Takie spekulacje, jak wyglądało to statystycznie czy w ostatnim czasie, jest mnóstwo frazesów wokół meczu, że tak naprawdę trzeba się skupić, jak wygrać dane spotkanie.W spotkaniu przeciwko Górnikowi od pierwszej minuty na boisku pojawił się Karol Fila, który zagrał na prawej stronie obrony i zdał egzamin dojrzałości.
- Wierzę w tych chłopaków, którzy tu są z nami. Po to ściągnęliśmy tutaj Konrada Michalaka, po to zatrzymaliśmy Karola Filę, żeby pokazali swoją wartość. Widzę, jak pracują i wierzę w nich, wierzę w swoją pracę. To jest pewnego rodzaju weryfikacja, bo oni muszą wziąć na siebie odpowiedzialność, za swoją karierę, bo otrzymują szansę. Chcę im pomóc i robimy wszystko, aby pokazali się z jak najlepszej strony publiczności.
(raz / lechia.pl) 23 sierpnia 2018, 21:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040