Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

K. Michalak: Jest tu naprawdę fajna drużyna

24 sierpnia 2018

Konrad Michalak, który kilka dni temu dołączył do Biało-Zielonych, znalazł się w osiemnastce meczowej na spotkanie z Pogonią Szczecin.
- Jeżeli będziemy dobrze grać, tak jak to spotkaniu z Górnikiem, to wszystko będzie w porządku. Na pewno to będzie ciężki mecz, w którym będziemy musieli zostawić dużo zdrowia, ale mam nadzieję, że jeżeli zagramy na własnym poziomie, to będzie dobrze.

- Jest tu naprawdę fajna drużyna, dobry trener i rywalizacja. Nie boję się wyzwań i myślę, że jeśli jest rywalizacja, to piłkarz staje się lepszy. Myślę, że dla mnie to odpowiednie środowisko i drużyna ze stylem, który mi odpowiada. Zdecydowałem się na to, żeby być tutaj i walczę. Normalnie trenuję, jestem zdrowy.

- Zawodnicy fajnie mnie przyjęli, pomógł mi Kuba Arak, którego znałem wcześniej, graliśmy razem w rezerwach Legii. Myślę, że jest tu dobra atmosfera i z każdym dniem poznaję coraz lepiej tę drużynę i myślę, że wszystko będzie dobrze.

- Jestem dynamicznym zawodnikiem i jest to mój atut. Staram się z tego korzystać, ale też rozwijam się, żeby nie być tylko szybkościowcem, tylko pokazać swoje inne atuty. To, że jestem dynamiczny będzie moim znakiem rozpoznawczym, ale też jestem pewny, że będę się rozwijał.
(raz / lechia.pl) 24 sierpnia 2018, 08:50
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.055