Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerski dwugłos po meczu Pogoń - Lechia

25 sierpnia 2018

- Wynik może być krzywdzący dla Pogoni, bo była równorzędnym rywalem - powiedział po meczu trener Lechii Piotr Stokowiec.
Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk: Za nami emocjonujący mecz. Ciekawe widowisko. Cieszę się ogromnie z 3 punktów po pracowitej i konsekwentnej grze. Drużyna pokazała charakter, wracjąc do gry. Zawodnicy pokazali charyzmę. Powiem szczerze, że trzeba było włożyć wiele pracy dziś.
Wynik może być krzywdzący dla Pogoni, bo była równorzędnym rywalem. Pogoń poradzi sobie z tą sytuacją, tak grając i wprowadzając młodych zawodników. W końcówce przeciwnik nie ma nic do stracenia i gra długie piłki w pole karne. Dziś słońce zaświeciło dla nas. Pokazaliśmy wyrachowanie. I tą droga będziemy szli. Najważniejsze są trzy punkty. Przed nami jeszcze dużo pracy. Dziś moi zawodnicy podnieśli się mentalnie. Nie załamali się. Zaprezentowaliśmy dziś inną Lechię niż kilka miesięcy temu.

Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: Niełatwo mi się teraz uśmiechać. Chcemy myśleć pozytywnie. Dalej będziemy ciężko pracować i wierzyć w siebie. Chcemy być bliżej siebie, bo wtedy możemy wygrać. Każdy widział, że to było szczęśliwe zwycięstwo Lechii. Graliśmy z najlepszą aktualnie drużynie i sprawiliśmy jej wiele problemów. Potrafiliśmy dominować. Ostatecznie nie wystarczyło nam to, a rywal pokazał klasę. Mogę się tylko powtórzyć, ale moja drużyna naprawdę jest dobra i skoncentrowana na pracy. Także ostatecznie mimo wszystko muszę powiedzieć, że nadal będziemy tak pracować i tego oczekuję. Bardzo szybko chcemy brać się za kolejne zadanie. Potrzebujemy troszkę więcej złości, zdecydowania i poprawy w obronie. W tym sezonie to był nasz najlepszy mecz. Uważam, że zespół jest świetny i jestem z niego dumny. Zespół zapracował na to, żeby go wspierać. Jesteśmy w trakcie sezonu i na koniec będziemy odnosić sukcesy.

Wideo z konferencją => Źródło: pogonszczecin.pl
(raz / lechia.gda.pl) 25 sierpnia 2018, 21:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.075