Gdańsk: wtorek, 23 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

L. Haraslin: My idziemy od meczu do meczu

26 sierpnia 2018

- Cieszę się z wygranej, bo naprawdę ten mecz był trudny. Trzy punkty są ważniejsze niż strzelona bramka - powiedział Lukas Haraslin.
- Wiemy, że na Pogoni nie gra się łatwo, tym bardziej cieszą te trzy punkty i kolejny wygrany mecz. Niestety ta pierwsza połowa nie wyglądała tak jak miała wyglądać. Powiedzieliśmy sobie w szatni co trzeba i w tej drugiej połowie pokazaliśmy charakter, przegrywaliśmy przecież 0:1. Wierzyliśmy, że ten mecz możemy wygrać i tak się stało.

- W głowach mieliśmy, że jest 0:0 i jeszcze ten mecz możemy wygrać. W kilka minut strzeliliśmy dwa gole i pokazaliśmy siłę tego zespołu. Ok, straciliśmy na 2:2, źle się zachowałem, bo miałem iść do końca za obrońcą, ale znowu pokazaliśmy, że ten mecz możemy wygrać. Strzeliliśmy trzy bramki w jednej połowie, co też nie zdarza się codziennie. Pokazaliśmy siłę i wiarę w tę drużynę.

- My idziemy od meczu do meczu, nie będziemy patrzeć teraz ile mamy spotkań na wyjeździe. Już w piątek gramy kolejny mecz u siebie i na niego się szykujemy. Wiemy co chcemy grać i jak mamy grać. Ten sezon się dopiero zaczął, nie ma co mówić o liderze. Liderami możemy być dopiero po ostatniej kolejce, ale nie patrzymy na to. Patrzymy na to jak zagrać kolejny mecz w piątek.
(raz / lechia.pl) 26 sierpnia 2018, 20:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025